Scroll to top
en lt ru

Apie mus


UAB „Autoprizmė“

UAB „Autoprizmė“ vykdo veiklą nuo 1995 m. Sėkmingos verslo filosofijos dėka, kompanijos veiklos forma ir metodai keitėsi, stengiantis kuo geriau patenkinti vartotojų interesus ir padidinti apyvartas.

Mūsų biznio filosofijos esmė:

  1. Aukšta produktų kokybė – mūsų parduodami produktai garantuoja visada puikų rezultatą.
  2. Stiprus marketingas – mūsų parduodami produktai žinomi visame pasaulyje.
  3. Maksimalus klientų poreikių patenkinimas – mes sekame klientų poreikius ir stengiamės juos patenkinti, pasinaudodami plačia žinių baze bei patirtimi.
  4. Platus paslaugų spektras – mes nuolatos rūpinamės, kad mūsų paslaugos atitiktų aukščiausius standartus.
  5. Klientų lojalumas – mes skatiname klientų lojalumą, suteikdami jiems aukšto lygio paslaugas ir įdėmiai sekdami kliento poreikių pokyčius.
  6. Profesionalumas – mūsų darbuotojai visada pasiruošę padėti išspręsti įvairias klientų problemas.

1995 metais UAB „Autoprizmė“ pradėjo tiekti atsargines dalis FIAT, LANCIA ir ALFA ROMEO automobiliams ir juos aptarnauti. Šiandien UAB „Autoprizmė“ turi prekybos partnerius ne tik Lietuvoje, tačiau ir Italijoje, Baltarusijoje Latvijoje ir Lenkijoje. Mūsų parduodamų produktų gamoje Jūs galite rasti plačiai pasaulyje žinomus vardus: FIAT, MAGNETI MARELLI. VEMA, SELENIA, MALO – iš viso 26 gamyklas.

Mes sukūrėme paskirstymo tinklą, dengiantį visą Lietuvą, bei tiekiame prekes įvairioms valstybinėms organizacijoms ir dideliam kiekiui privataus verslo klientų.

Mūsų darbuotojai dažnai vyksta į gamyklas susipažinti su nauja produkcija ir jos įdiegimo galimybėmis. Bendrovės techninis personalas pastoviai atnaujina profesines žinias.

UAB „Autoprizmė“ nėra naujokas mažmeninėje prekyboje – mūsų parduotuvėse vartotojai gali rasti viską, ko tik prireikia eksplotuojant FIAT, LANCIA, ALFA ROMEO grupių automobilius.

UAB „Autoprizmė“ apyvarta per vienuolika metų padidėjo daugiau nei keturis kartus.

Mūsų biznio filosofijos dėka „Autoprizmė“ tapo Itališką automobilių detalių rinkos lyderiu Lietuvoje.

Daugelis kompanijų pasirenka UAB „Autoprizmę“ savo verslo partneriu,nes čia jos gali rasti viską ko reikia – aukštos kokybės produktus, gerą marketingą, greitą prekių pristatymą visoje Lietuvoje, dėmesingumą savo problemoms, profesonalius sprendimus ir efektyvią pagalbą.